Redakcja

Redakcja… Redakcja to duże słowo. Właściwie to przy obecnym jej składzie trzeba uważać, aby nie dostać rozdwojenia jaźni. Kiedy bowiem grafik rozmawia z informatykiem i specem od SEO o zmianach w opisach zdjęć i na końcu okazuje się to być ta sama osoba, to można troszkę oszaleć.

Dlatego właściwie, zamiast o redakcji powinniśmy właściwie mówić o zaproszeniu do współpracy. Na ten moment w portal zaangażowane są raptem 3 osoby. Zaczynamy też współpracować z autorami zewnętrznymi i na ten moment, to właściwie tyle.

Chcesz dołączyć do naszej redakcji? Skontaktuj się z nami!

Ale stoi za nami ciekawe i wartościowe dziedzictwo! Każdy z nas poświęcił chwilę swojego życia Europie Wschodniej. Jedni praktycznie, szukając na wschodzie ciekawych produktów i partnerów biznesowych. Inni studiując i pisząc o wschodzie, jak nasz redaktor naczelny.

Dlatego po tym przydługim wstępie zapraszamy do zapoznania się ze składem naszej redakcji:

Bartosz Tesławski

Redaktor Naczelny

Bartosz Tesławski Redaktor naczelny NaWschodzie.eu

Redaktor naczelny i założyciel portalu NaWschodzie.eu. Miłośnik Białorusi, sympatyk całej Europy Wschodniej, którą nieustannie stara się zrozumieć. Absolwent Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. Były zastępca redaktora naczelnego portalu Eastbook. Kierownik projektu e-commerce w Wydawnictwie Gospodarczym.  


Michał Kaproń

Redaktor

Ciałem na zachodzie, sercem na wschodzie. Rodowity Szczecinianin, rusycysta, absolwent studiów filologicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uważny obserwator życia politycznego Rosji, miłośnik rosyjskiej kultury i historii. Były redaktor ds. informacji studenckiego Radia Sfera UMK.

Raffaella Margaryan

Redaktor

Absolwentka stosunków międzynarodowych i studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiellońskim, stypendystka programu Erasmus+ na Uniwersytecie Jordańskim w Ammanie. Jej zainteresowania naukowe obejmują stosunki międzynarodowe i politykę wewnętrzną państw Kaukazu Południowego i Lewantu oraz politykę Unii Europejskiej wobec wschodniego i południowego sąsiedztwa.