Nocne nagrania z granicy polsko-białoruskiej. Widać zasieki i obóz migrantów

Polska policja opublikowała na Twitterze nocne nagrania z granicy polsko-białoruskiej.

Polska ściągnęła na granicę z Białorusią na obszar objęty stanem wyjątkowym do pomocy Straży Granicznej nie tylko regularne wojsko i jednostki Wojsk Obrony Terytorialnej, ale także antyterrorystów i policję.

Ta ostatnia formacja opublikowała nocne nagrania z granicy polsko-białoruskiej.

Widać na nich zasieki, które oświetlają światła reflektorów oraz ogień ognisk, które palą się w obozie migrantów po stronie białoruskiej.

„Czuwamy. Życząc wszystkim spokojnej nocy pozostajemy na posterunku, wspierając Straż Graniczną i Wojsko Polskie” – czytamy we wpisie policji.

Przypomnijmy, że w poniedziałek na granicy z Polską w rejonie przejścia granicznego w Kuźnicy pojawiła się grupa około 1,5 tysiąca migrantów. Według mediów białoruskich pochodzą oni głównie z Kurdystanu. Więcej na ten temat pisaliśmy >>>> TUTAJ

Zdjęcie: Twitter.com / Polska Policja

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Apel von der Leyen. Szefowa KE chce, żeby kraje UE poparły sankcje wobec Białorusi

wt. lis 9 , 2021
W poniedziałek wieczorem Ursula von der Layen rozmawiała z premierami Polski, Litwy i Łotwy. Poinformowała ich, że zaapelowała do krajów wspólnoty, żeby poparły zaostrzenie sankcji wobec Białorusi. „Białoruś musi zaprzestać narażać ludzkie życie. Wzywam do zatwierdzenia rozszerzonych sankcji i ewentualnych sankcji wobec zaangażowanych linii lotniczych krajów trzecich. Chcemy zapobiec kryzysowi […]