Zemfira żali się w mediach społecznościowych na koncerty w sieci

Piosenkarka Zemfira zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym opowiedziała o niechęci do dawania koncertów online w okresie ograniczeń covidowych.

„Ci, którzy proponują mi grę online – czyim kosztem, panowie? (miejsce/dźwięk/światło/próby – za to wszystko płacę). Pandemia mocno uderzyła we wszystkich, ale po prostu zniszczyła mój zawód” – napisała w środę na VKontakte Zemfira.

„Prawdopodobnie jestem zdesperowana. Dziękuję za miłe słowa i życzenia, ale nie jestem gotowa, aby zagrać koncert online dla dwóch świadomych i dwudziestu piratów” – dodała.

Czytaj również: Ukraińska odpowiedź na Maneskin

Piosenkarka zauważyła, że ​​w ubiegłym roku z zaplanowanych ośmiu lub dziewięciu festiwali odbyły się tylko dwa. W 2021 roku koncertów w ogóle nie było. 

„Jestem zmęczona bezczynnością. Moi muzycy mają wiele projektów pobocznych, kręcę się na patelni, aby zebrać wszystkich. Wynik? Zero” – podkreśliła.

Zemfira obiecała kontynuować pisanie muzyki i mówiła o możliwym udziale w nowym projekcie reżyserki i aktorki Renaty Litvinovej, ale dodała, że ​​nie wierzy już w koncerty. Pod koniec swojego przemówienia do fanów piosenkarka wezwała do szczepienia się na koronawirusa.

W lutym 2021 roku 44-letnia piosenkarka wydała swój pierwszy od ośmiu lat studyjny album Borderline, na którym znalazło się 12 piosenek. W lipcu ukazał się minialbum „Ah” z czterema utworami, z których trzy były nowe.

Zdjęcie: Zrzut ekranu z YouTube.com

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

MSWiA: Działania polskich służb na granicy polsko-białoruskiej

czw. sie 19 , 2021
MSWiA podało komunikat o działaniach polskich służb, w tym Straży Granicznej i Wojska Polskiego, na polsko-białoruskiej granicy. Straż Graniczna w ostatnim czasie prowadzi intensywne działania, które mają chronić polsko-białoruski odcinek granicy państwowej. Do realizacji zadań zostali skierowani dodatkowi funkcjonariusze SG oraz tysiąc żołnierzy Wojska Polskiego. Czytaj również: Białoruscy pogranicznicy wypchnęli […]
Straż Graniczna ściąga do pomocy wojsko. MSWiA planuje uszczelniać granice.
%d bloggers like this: