Rosyjska ekipa filmowa wróciła z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Aktorka Julia Peresild oraz reżyser Klim Szypienko powrócili bezpiecznie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na Ziemię na pokładzie kapsuły Sojuz MS-18.

We wtorek rosyjska ekipa filmowa, która o przez ostatnie 12 dni przebywała na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, wróciła na Ziemię na pokładzie kapsuły MS-18 – podał na Twitterze Roskosmos.

Przypomnijmy, że o wysłaniu ekipy filmowej na ISS przez Roskosmos pisaliśmy już w NaWschodzie.eu.

Na pokładzie ISS aktorka Julia Peresild oraz reżyser Klim Szypienko kręcili ujęcia do filmu „Wyzwanie”.

Oczywiście większość nagrań przeprowadzono po rosyjskiej części stacji kosmicznej, ale udało się także nagrać kilka z nich w modułach amerykańskich.

Wraz z ekipą filmową na Ziemie wrócił kosmonauta Oleg Nowicki, który zakończył tym samym swoją trzecią misję. Łącznie spędził w kosmosie 531 dni.

Zdjęcie: Pixabay.com / WikiImages

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Rosjanie będą mieli wolne od 30 października do 7 listopada

śr. paź 20 , 2021
Władimir Putin podpisał w środę dekret ustanawiający dni od 30 października do 7 listopada wolnymi od pracy. Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin podpisał dekret ustanawiający dni wolne od pracy w Rosji od 30 października do 7 listopada 2021 r. z pensjami zarezerwowanymi dla pracowników – czytamy na stronie Kremla. Głowa państwa zatwierdziła […]