W TVP 2 rusza dzisiaj rosyjski serial „Królowa Piękności”

Dzisiaj na antenie telewizyjnej Dwójki wyemitowany zostanie pierwszy odcinek rosyjskiego serialu „Królowa Piękności”. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 21:50.

„Królowa Piękności” to rosyjski serial obyczajowy z 2015 roku, opowiadający historię Jekateriny Panowej, która stanie się pierwszą rosyjską modelką na wybiegach Paryża. W główną rolę wciela się pochodząca z Ukrainy Karina Andolenko. Partnerują jej m.in. Paweł Priluczny, Anastasia Zadorożnaja, Władimir Żerebcow i Waleria Kożebnikowa. Akcja toczy się w latach 60., głównie w Moskwie i opowiada nie tylko o świecie mody tamtego okresu, ale pokazuje koszty, które młoda dziewczyna z prowincji musi ponieść, aby odnieść sukces.

Serial został ciepło przyjęty przez rosyjskich widzów. W serwisie KinoPoisk.ru zebrał oceny 7.3/10 przy ponad 3600 głosach. Porównywano go często do również emitowanego w tym okresie serialu „Czerwona Królowa” opowiadającego losy słynnej sowieckiej modeli Reginy Zbarskiej

Kolejny rosyjski serial w polskiej TV

„Królowa Piękności” to kolejny rosyjski serial w ofercie TVP. Niedawno na ekranach polskiej stacji rozpoczęto emisję ukraińsko-rosyjskiej produkcji „Kozacka Miłość”.

Serial został bardzo dobrze przyjęty przez widzów. Według danych serwisu Wirtualnemedia.pl pierwsze cztery odcinki oglądało średnio 1,75 mln widzów, deklasując serial Uzdrowisko, który zastąpiło w ramówce.

Fot. https://www.kino-teatr.ru/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Łukaszenka planował zamachy na terytorium Niemiec? Sensacyjny materiał EUObserver

pon Sty 4 , 2021
Portal EUObserver ujawnił sensacyjny materiał, według którego w 2012 roku KGB na zlecenie Alaksandra Łukaszenki planowało zamachy na terytorium Niemiec. Do zamachów ostatecznie nie doszło. Planowane było wykorzystanie trucizny i materiałów wybuchowych do przeprowadzenia zamachów na trzech Białorusinów mieszkających na terytorium RFN – Oleg Alkajew (były dyrektor więzienia), Władimir Borodacz […]
Alaksandr Łukaszenka przemawia w twierdzy brzeskiej czerwiec 2020