Trzy nowe postacie w Wilku i Zającu

2

W reboocie popularnej rosyjskiej kreskówki Wilk i Zając pojawią się trzy nowe postacie – jeż, borsuk i sarna.

Sojuzmultifilm przygotowuje się do odświeżenia kreskówki Wilk i Zając. Niedawno pokazali nowy wizerunek Wilka, przystający bardziej do współczesnych czasów. Teraz przedstawiają również trzy nowe postacie, które mają trafiać do współczesnej młodzieży. Każda ma posiadać własne, unikalne cechy.

Postacie zostały wprowadzone do serii, aby lepiej trafiać do grupy docelowej – dzieci w wieku 6-8 lat. Inicjatorem pomysłu był górski kurort Rosa Chutor, z którym współpracuje studio. Wszystkie nowe postacie dzieci będą mogły tam spotkać jako mastkotki.

Trzy nowe postacie w Wilku i Zającu
Nowe postacie w kreskówce to Borsuk Tim, Jeż Szu oraz Sarna Ula.

Borsuk Tim to dobra i odpowiedzialna postać. Pilnuje, aby wszystko odbywało się zgodnie z procedurami i zasadami bezpieczeństwa. Spokojny i życzący wszystkim dobrze.

Sarna Ula to aktywna i pozytywna dziewczyna. Ładna i sprytna, dba o wygląd swój oraz całego kurortu. Prowadzi różne zajęcia sportowe i rekreacyjne dla gości.

Jeż Szu jest badaczem i wynalazcą. Tworzy nowe gadżety, korzystając ze swojej wiedzy. Lubi lokalną przyrodę i często prowadzi wycieczki po okolicy.

Kurort Rosa Chutor będzie stanowił lokację nowego sezonu przygód Wilka i Zająca, co pozwoli twórcom prezentować współczesne odmiany sportu. Zapewniają, że współpraca z kurortem nie będzie miała charakteru reklamowego.

Fot. Facebook

2 thoughts on “Trzy nowe postacie w Wilku i Zającu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Ponad 1,3 miliona zapisów na elektroniczne referendum konstytucyjne w Rosji

pon Cze 22 , 2020
Jak donosi dziennik Kommersant ponad 1,3 miliona mieszkańców Moskwy i Obwodu Niżegorodskiego zapisało się na elektroniczny udział w referendum konstytucyjnym 1 lipca. Wśród zarejestrowanych dominują mieszkańcy Moskwy (1,2 miliona rejestracji). Rejestracja uczestników referendum zakończyła się wczoraj. Teraz wszystkie rejestracje będą weryfikowane. Jak powiedział Ilia Massuż z obywatelskiego sztabu kontroli i […]