Słynny Wilk z kreskówki „Wilk i Zając” zyska nowy wizerunek

1

W końcu lata lub w na początku jesieni na ekrany wróci popularna kreskówka „Ну, погоди!” znana w Polsce pod tytułem Wilk i Zając.

Tytułowy wilk zmieni się w porównaniu z dotychczasowym wizerunkiem. Otrzyma tenisówki oraz modnie poprzecierane jeansy. Jego cel pozostanie taki sam jak zawsze – dopaść Zająca.

Nowy wizerunek Wilka, udostępniony na VKontakte przez kanał Mash zwiastuje, że nowy sezon nie będzie kontynuacją dotychczasowej serii. Autorzy doszli do wniosku, że kreskówkę trzeba odświeżyć, a nowe odcinki będą rebootem klasycznej serii.

Pracując nad legendą, trzeba bardzo uważać, stąd jak donosi studio, wizerunek wilka został wybrany spośród 50 różnych wariantów, w tym 18 wariantów fryzur i 4 wariantów ogona.

Kreskówka Wilk i Zając powstała w ZSRR w 1969 roku. Od tamtego czasu doczekała się nie tylko kolejnych epizodów, ale również filmu animowanego, gier komputerowych oraz ogromnej serii gadżetów. Wszystkie dotychczasowe odcinki Wilka i Zająca są udostępniane za darmo przez wytwórnię na kanale Youtube.

Źródło: Moskwa24

Zdjęcie: Scanned and processed by Mariluna / Public domain

One thought on “Słynny Wilk z kreskówki „Wilk i Zając” zyska nowy wizerunek

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

PKB Ukrainy w okresie styczeń-kwiecień spadło o 5%

pt Cze 5 , 2020
Ministerstwo Gospodarki Ukrainy szacuje spadek PKB kraju w okresie od stycznia do kwietnia na 5%. Odpowiada to prognozowanym założeniom przygotowanym przez resort. Główną przyczyną spodziewanego spadku w kwietniu było gwałtowne ograniczenie działalności gospodarczej na terenie całego kraju. Pandemia koronawirusa wymusiła na Kijowie wprowadzenie szerokich ograniczeń aktywności obywateli. Cios w gospodarkę […]
PKB Ukrainy spadło w styczniu-kwietniu 2020 o 5%