Babaryka zyskał nietypowego sojusznika. Elijah Wood wsparł zatrzymanego Wiktara i jego syna.

Zatrzymanego na Białorusi kandydata na prezydenta Wiktara Babarykę i jego syna wsparł aktor Elijah Wood, znany przede wszystkim z roli hobbita Froda Bagginsa z Władcy Pierścieni.

O sprawie poinformował portal Biełsat. Wypowiedź aktora została opublikowana na kanale partnerki Eduarda Babaryki, zatrzymanego wraz z ojcem.

Aktor powiedział, że jego przyjaciele w Białorusi poprosili go o przesłanie słów wsparcia. Wyraził nadzieję, że on (Wiktar – red.) oraz jego syn są silni i że zostaną uwolnieni. Zacytował również Samwise’a Gamgee z Władcy Pierścieni „Jest odrobina dobra na tym świecie Panie Frodo i warto o nią walczyć”.

Źródło: Belsat.eu

Fot. Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Liczba Rosjan żyjących za mniej niż 15 tys. rubli wzrosła do 45%

wt Lip 7 , 2020
W okresie pandemii o 7% wzrosła liczba Rosjan, których dochód miesięczny nie przekracza 15 000 rubli. Powiększyła się też liczba tych, którym co miesiąc na życie musi wystarczyć 5 000 rubli – czytamy w materiale Olgi Agaewej na portalu RBK. Liczba Rosjan zarabiających powyżej 15 000 rubli, czyli 832,07 złotych […]
Dochody Rosjan spadły przez pandemię koronawirusa