Żabka otwiera się na franczyzobiorców ze wschodu

Sieć sklepów Żabka chce szerzej otworzyć się na franczyzobiorców z Ukrainy i Białorusi. Jak informuje portal www.wiadomoscihandlowe.pl, sieć planuje kolejne otwarcia i szeroko szuka nowych właścicieli sklepów.

Jak informuje portal, popularna sieć z zielonym płazem opublikowała na swoim kanale film zachęcający obcokrajowców z Europy Wschodniej do zostawania franczyzobiorcami Żabki.

W spocie dwie franczyzobiorczynie ze wschodu — Oryslava Michalczak oraz Krisztina Okszjonenko chwalą współpracę z siecią i promują specjalną ofertę dla franczyzobiorców zza wschodniej granicy. Żabka zachęca nowych chętnych do zapisywania się na bezpłatne webinarium, podczas którego będzie można poznać korzyści dla franczyzobiorcy i wymagania polskiego prawa.

Jak podkreślał niedawno Adam Manikowski, dyrektor zarządzający Żabka Polska, sylwetka przeciętnego franczyzobiorcy wraz z rozwojem sieci zmienia się. – Kiedyś to były głównie kobiety z doświadczeniem handlu. Teraz franczyzobiorcą jest ktoś, kto niekoniecznie ma doświadczenie w handlu, ale jest kilka lat po studiach, prowadził w dużej mierze wcześniej jakiś własny biznes — czytamy na portalu www.wiadomoscihandlowe.pl.

– Ten duży rozstrzał pokazuje, do jakiego momentu doszliśmy, jeśli chodzi o demokratyzację franczyzy. Nie ma jednego, specyficznego archetypu franczyzobiorcy w Żabce. Naszym celem jest sprawienie, żeby franczyza była jak najbardziej dostępna dla wszystkich, bo wiemy, że to pozwoli nam się dalej rozwijać, a im większy rozwój danej sieci franczyzowej, tym większa konkurencyjność poszczególnych jej punktów — zauważył przedstawiciel Żabki.

Źródło: Wiadomości Handlowe

Fot. Warszawska róg Szerokiej Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL, EU. CC0, CC0, via Wikimedia Commons

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

„Ukraina zostanie członkiem NATO”

wt. sierpień 24 , 2021
Zastępca sekretarza generalnego NATO Mircea Geoana oświadczył, że Ukraina i Gruzja będą członkami Sojuszu. O tym przedstawiciel NATO poinformował podczas swojego wystąpienia na szczycie założycielskim Platformy Krymskiej w Kijowie, który się odbył w poniedziałek 23 sierpnia. „Potwierdzamy decyzję szczytu w Bukareszcie, że Ukraina i Gruzja staną się członkami NATO” – […]