Nie żyje twórca marek Natura Siberica i Receptury Babuszki Agafii

Andriej Trubnikow zmarł w wieku 61 lat w swoim domu pod Moskwą, o czym dowiedział się portal RBK.

Trubnikow stworzył markę „Receptury Babuszki Agafii” w 2002 roku. W 2008 dołączyła do niej marka Natura Siberica. Pod tymi brandami produkowane są organiczne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn, bazujące na ziołach i roślinach z Syberii.

Kosmetyki marki Natura Siberica dostępne są w 40 krajach świata, w tym w Polsce, gdzie dystrybutorem marki jest firma Eurus sp. z o.o. W Rosji firma posiada 3 zakłady produkcyjne oraz jeden na terytorium Unii Europejskiej w Estonii. Łącznie firma zatrudnia ponad 4000 osób.

Łączne przychody producenta i sprzedawcy kosmetyków w 2019 roku, według własnych danych, wyniosły 14 mld rubli (ponad 692 mln. PLN).

Źródło: RBK.ru

Fot. Андрей Ильин, CC0, via Wikimedia Commons

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Alaksandr Łukaszenka skomentował szturm Kapitolu

pt Sty 8 , 2021
Alaksandr Łukaszenka podczas swojego bożonarodzeniowego wystąpienia odniósł się do wydarzeń w Waszyngtonie i powiązał je z protestami w Białorusi. Białoruski prezydent odwiedził cerkiew Podwyższenia Krzyża Świętego w Mińsku. Podczas swojego wystąpienia odniósł się między innymi do wydarzeń w Waszyngtonie, gdzie tłum zwolenników Donalda Trumpa wdarł się do Kapitolu. Informacja pojawiła […]