Wołodin krytycznie o USA w kontekście Kazachstanu

Przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin twierdzi, że wiele krajów po pomocy udzielonej przez Stany Zjednoczone, zaczęło mieć problemy.

Wiaczesław Wołodin był gościem programu „Moskwa. Kreml. Putin” na kanale telewizyjnym „Rosja 1”.

Przewodniczący Dumy Państwowej odpowiadając na pytanie o ostatnie wydarzenia w Kazachstanie i wysłanie do tego kraju misji OUBZ zaznaczył, że Stany Zjednoczone „powinny zadać sobie pytanie, dlaczego się z nimi nie kontaktuje”.

– Niech pokażą przynajmniej jeden kraj, który zwrócił się do nich, ale potem nie utracił swojej państwowości lub stał się zamożny. Znajdźcie taki kraj. Zapewne do dziś wielu, którzy związali się ze Stanami Zjednoczonymi, żałuje, że stracili zarówno kraj, jak i gospodarkę, i pojawiły się same problemy – powiedział Wiaczesław Wołodin.

– O ile Libia prosperowała, w Iraku nie było problemów wewnętrznych. A co się dzieje na Ukrainie? Oto apel do was. Dziś są tam doradcy, są dziś przedstawiciele NATO, ale to wszystko nie doprowadzi do niczego dobrego – podkreślił przewodniczący Dumy Państwowej.

Źródło i zdjęcie: Duma Państwowa

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Rosja ma bat na Google i Facebooka

niedz. sty 16 , 2022
Od 1 stycznia w Rosji zaczęły obowiązywać nowe przepisy dotyczące działalności gigantów IT na terenie Federacji Rosyjskiej. Do tej pory ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej nie zawierało bezpośredniego obowiązku dla firm internetowych świadczących usługi informacyjne na rzecz obywateli rosyjskich do ustanowienia w Rosji osoby prawnej upoważnionej do działania w imieniu takiej firmy, […]
%d bloggers like this: