Znamy los samolotu An-26. Doszło do katastrofy

Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji poinformowało, że wrak samolotu został znaleziony w pobliżu wioski Palana, w odległości 3,8 km od lotniska.

Dzisiaj rano rosyjscy ratownicy poinformowali o zniknięciu samolotu An-26, który wykonywał lot pasażerski z Pietropawłowska Kamczackiego do wsi Palana. Na pokładzie samolotu przebywały 22 osoby, w tym jedno dziecko i 6 członków załogi. 

Samolot rzekomo rozbił się podczas lądowania na drugim okrążeniu. Wiadomo, że wszyscy pasażerowie i załoga rozbitego An-26 zginęli.

Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej określił pierwsze przyczyny katastrofy – niesprzyjające warunki pogodowe, awarię techniczną i błąd pilota.

Źródło: BBC NEWS (русская служба)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Na Ukrainie zatwierdzono nową szczepionkę przeciw COVID-19

wt. lipiec 6 , 2021
2 lipca 2021 roku na Ukrainie została zarejestrowana kolejna szczepionka przeciw COVID-19. Jest nią Janssen firmy Johnson&Johnson.  Szczepionka ta zawiera zneutralizowany ludzki adenowirus, który zawiera DNA kodujące cierniste białko wirusa SARS-CoV-2.  Wymagana temperatura przechowywania wynosi od +2 do +8 C. Plusem dla niektórych będzie również to, że dla pełnej immunizacji […]