Para z Petersburga podczas kłótni spadła z balkonu [FILM]

Do sieci trafił film, na którym przechodzień zarejestrował kłótnię pary Rosjan na balkonie jednej z kamienic w Petersburgu. W pewnym momencie stalowa barierka zarwała się i razem ze znajdującymi się na balkonie lokatorami spadła na ziemię. Na szczęście oboje przeżyli upadek.

O sprawie pisze „Komsomolska Prawda”. Para Rosjan Olga Wołkowa i Jewgienij Karłagin z Petersburga mogą pochwalić się niesamowitym szczęściem. Podczas kłótni na zabytkowym balkonie ich mieszkania zarwała się stalowa balustrada. Oboje spadli z wysokości drugiego piętra (około 8 metrów) na chodnik.

– Spacerowałem z kolegą i filmowałem tę historyczną ulicę. Zauważyłem ich i zacząłem kręcić, kiedy to się stało. Ktoś z doświadczeniem medycznym był w pobliżu i sprawdził puls, mówiąc, że oboje przeżyli – opowiedział gazecie naoczny świadek zdarzenia, Denis Nienarkow.

Na nagraniu widać, że para przez jakiś czas po upadku leży bez ruchu nieprzytomna na chodniku. Na miejsce wezwano karetkę. Na szczęście oboje przeżyli. Z licznymi stłuczeniami i złamaniami trafili do szpitala.

Źródło: „Komsomolska Prawda

Zdjęcie: Twitter.com / @Atlantide4world

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Redaktorka naczelna i dziennikarka TUT.by aresztowane. Oficjalnie za... niepłacenie podatków

wt. cze 1 , 2021
Reżim Aleksandra Łukaszenki dwoi się i troi, żeby wymyślać usprawiedliwienia dla aresztowań dziennikarzy opozycyjnych w Białorusi. Jeśli chodzi o Marynę Zołatawą i Alenę Tałkaczową z TUT.by, które aresztowano za… uchylanie się od płacenia podatków „Dzisiaj miński sąd miejski rozpatrzył na posiedzeniu niejawnym skargę dotyczącą aresztowania naszych koleżanek, redaktor naczelnej Maryny […]