NEXTA idzie drogą Nawalnego i wypuszcza reportaż o majątku Łukaszenki

Kanał NEXTA, założony przez Ściapana Puciłę, przygotował ponad godzinny reportaż o majątku Alaksandra Łukaszenki.

Reportaż „Złote dno” przygotowany przez grupę Puciły ma pokazywać, jak głosi opis filmu, wszystkie tajemnice „najczystszego” prezydenta na świecie. NEXTA opublikowała znane i nieznane materiały o rodzinie Łukaszenki, jego portfelach i „chytrych sposobach wzajemnie korzystnej współpracy z nikczemnymi oligarchami”.


Film w ciągu 15 godzin od premiery zyskał ponad 1 000 000 odsłon na oficjalnym kanale NEXTA na YouTube.

Jak napisali na swoim kanale autorzy filmu, ich celem jest dotarcie do każdego Białorusina: „Jeśli jeszcze nie widzieliście – obowiązkowo obejrzyjcie. Jeśli już widzieliście – pokażcie swoim przyjaciołom i krewnym, którzy z jakiejś przyczyny wciąż wspierają reżim. Tak, jest ich niewielu, ale tym filmem chcemy dotrzeć do absolutnie każdego Białorusina”.

Źródło: NEXTA

Fot: Kadr z reportażu

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

EpicVacCorona dopuszczalna dla seniorów. Co wiemy o najnowszej rosyjskiej szczepionce przeciw COVID-19?

wt. mar 9 , 2021
Szczepionka EpicVacCorona pomyślnie przeszła trzecią i czwartą fazę badań klinicznych wśród osób powyżej 60 roku życia. EpicVacCoronę opracowano w Centrum Wirusologii i Biotechnologii ,,Vector” w Nowosybirsku i zarejestrowano w październiku zeszłego roku. Jest to druga, po Sputnik V, dostępna w obiegu rosyjska szczepionka przeciw COVID-19. Jednak do tej pory byli […]
%d bloggers like this: