Nawalny opisał swój stan zdrowia. Wyjawił, przed czym ostrzegał go Chodorkowski

Aleksiej Nawalny opisał na Instagramie swój stan zdrowia. Opozycjonista ma silne bóle kręgosłupa, a ostatnio zaczął tracić czucie w prawej nodze.

„Chodorkowski, który odsiedział w więzieniu 10 lat, powiedział mi: tam najważniejsze jest, by nie zachorować. Nikt nie będzie cię leczyć. Jeśli poważnie zachorujesz, to umrzesz” – rozpoczyna swój wpis na Instagramie Aleksiej Nawalny.

Dalej opisuje, że cierpi na silne bóle kręgosłupa, o czym do tej pory nie mówił, bo „jest to nieprzyjemne, ale nie śmiertelne – da się wyleczyć”.

Dodał jednak, że przestał być leczony, choć codziennie zgłasza strażnikom, że odczuwa silny ból. Skargi opozycjonisty są przyjmowane, ale nic się z nimi dalej nie dzieje.

Ból jest tak silny, że Nawalny z trudem wstaje z łóżka i rozpoczęły się u niego problemy z prawą nogą, w której traci czucie. Jak zaznacza „nie chciałby się rozstawać” z własną prawą nogą.

Przypomnijmy, że o pogarszającym się stanie zdrowia opozycjonisty informowali niedawno adwokaci Nawalnego.

Zdjęcie: Instagram.com / Aleksiej Nawalny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Next Post

Epidemia covid-19 w Ukrainie przybiera na sile. Władze rozważają wyłączenie transportu

niedz. mar 28 , 2021
Jak podaje ukraińska redakcja BBC, rząd Ukrainy może zawiesić funkcjonowanie transportu zbiorowego, jeśli sytuacja z Covid-19 zacznie wymykać się spod kontroli.  – Jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli, możemy wstrzymać transport odrębną decyzją rządu. Najważniejsze, że nie ma załamania się systemu medycznego, to jest główny wskaźnik. Teraz bardzo ważne jest […]
%d bloggers like this: